Müşteri Hizmetleri

Biber Gazı Fiyatları

Yazar Sanada Lazım

Biber gazı fiyatları, biber gazının boyutu, üretildiği ülke, şişesinin kalitesi gibi özelliklere göre değişebilir. Yaygın olarak çanta ve cep boyu olarak üretilen 40-50 gramlık lık sprey formunda sunulan biber gazı fiyatları 30 TL ile 75 TL arasında değişir.

Biber gazı korunma amaçlı yaygın kullanılan bir kişisel savunma aracıdır. Kullanımının yaygınlığına bağlı olarak oldukça ucuz ve yaygın olarak satılan biber gazını en uygun fiyatlarla online alışveriş sitelerinde bulabilirsiniz.

Biber Gazı Nerede Satılır?

Biber Gazı, bir çok online alışveriş sitesinde, ücretsiz kargo ya da kapıda ödemeli olarak değişik ebat ve fiyatlarla satılmaktadır. Hepsinin kimyasal bileşimi ve içeriği yaklaşık olarak aynı olduğu için ürünün markası bu konuda çok da belirleyici değildir. Ayrıca içeriğinde kullanılan maddeler ve sprey formundaki ambalajı sayesinde yıllarca etkisini yitirmeden korunabilen biber gazı spreyleri, son kullanma tarihi gibi belirleyici bir özellik de taşımaz. Bu nedenle size uygun olan ebatta ucuz bir biber gazı spreyi tercih edebilirsiniz. 

Biber Gazı Fiyatları

Biber gazı fiyatları 2021 yılının sonlarına yaklaştığımız Aralık ayında markasına, ebatına ve üretildiği ülkeye göre 30 TL ile 75 TL arasında değişmektedir. Eğer cepte veya çantada taşınacaksa 40 gram ya da 50 gram boyutunda olanlar tercih edilmelidir. Küçük bir stick deodorant boyutunda olan 50 gramlık biber gazı, tehlike teşkil edebilecek durumlarda cebinizde ya da avuç içinde taşınabilecek boyutta olduğundan en çok tercih edilen ebattır. 8,5 cm yüksekliğinde ve 3,5 cm çapında olan minik silindir şeklindeki 50 gramlık nato biber gazını sitemizden satın alabilirsiniz. 

SATIN AL

Yorumlar

Henüz yorum eklenmedi

Yorumdan ayrıl

Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password